Contact Us:

Telefon: (+372) 53502579Email: info@miniland.ee

(Eesti) Tallinnas

MÄNGUTUBA VIIMSIS 

Mängutuba Viimsis avab 15.06 uksed täiesti uuena Lilleoru Keskuses, aadressil Pärnamäe tee 4a/Lilleoru tee 4, mis on viie erineva elurajooni ristumiskohas: Pirita, Viimsi, Lasnamäe, Maardu ja Muuga. See on suureks eeliseks kõigile meie vanadele ja uutele külastajatele, et valida just mängutuba Viimsis oma peopaigaks. Teie käsutuses on peaaegu 400m2 avar, suurte akendega, valgusrikkad ruumid. Mängutuppa ootame 0-13 aasta vanuses lapsi, aga loomulikult leiavad ka lapsevanemad ja õed-vennad endale meelepärast tegevust.

Eraldi asetsev söögituba mahutab suure hulga lapsi koos kõikide külalistega. Uskuge, ruumi end mugavalt tunda jagub kõigile!

Mänguala ahvatleb külalisi erinevate seiklustega. Laev, mille tekil asub lava ja suur trummikomplekt koos teiste instrumentidega, ootab muusikasõpru. Laeva alumisel tekil mängib alati meeldiv muusika, seal asuvad nukunurk ja miniköök, kus tüdrukud saavad proovile panna oma perenaise oskused.
Viimsi mängutoa südames asub suur mängukompleks Tropikana, mis on unikaalne ja ainulaadne omasuguste seas ja kuhu saab sõita laeva, elektriautode või kartidega. Lastel avaneb seal võimalus ronida ronimispuudel, sildadel, lasta liugu avatud ja suletud liumägedel ning osa võtta erinevatest spordivõistlustest. Tropikana mängumaal leiab igaüks endale sobiva tegevuse!
Kuid seiklused ei ole sellega veel lõppenud!

Pärast aktiivseid tegevusi võib suures pallibasseinis end mõnusat tunda, jätkata labürindi vallutamisega, ronida ronimisseinal või veeta lõbusat aega batuutidel hüpates.

Rõõmsate kohtumisteni Viimsi mängutoas!

Labyrinth

Our game room is unique for its large and unique maze, which offers the joy of discovery for both boys and girls.

Princess's Corner

Girls enjoy a separate princess corner where to play hairdresser and try your hand as a make-up artist.

Piter Pan Corner

Boys will have fun in Peter Pan angle: trampolines, slides, cars and many other interesting is available.

Contacts

Miniland Play Room

Pärnamäe tee 4a

Tallinn 11914 Tel: 53502579

Email: info@miniland.ee

Our Location

Miniland © 2023. All rights reserved.