Свяжитесь с Нами

Telefon: (+372) 53502579Email: info@miniland.ee

(Eesti) Tallinnas

MÄNGUTUBA VIIMSIS 

Mängutuba Viimsis avab 15.06.2016 uksed täiesti uuena Pärnamäe Keskuses, aadressil Pärnamäe tee 4a/Lilleoru tee 4, mis on viie erineva elurajooni ristumiskohas: Pirita, Viimsi, Lasnamäe, Maardu ja Muuga. See on suureks eeliseks kõigile meie vanadele ja uutele külastajatele, et valida just mängutuba Viimsis oma peopaigaks. Teie käsutuses on peaaegu 400m2 avar, suurte akendega, valgusrikkad ruumid. Mängutuppa ootame 0-10 aasta vanuses lapsi, aga loomulikult leiavad ka lapsevanemad ja õed-vennad endale meelepärast tegevust.

Eraldi asetsev söögituba mahutab suure hulga lapsi koos kõikide külalistega. Uskuge, ruumi end mugavalt tunda jagub kõigile!

Mänguala ahvatleb külalisi erinevate seiklustega. Laev, mille tekil asub lava ja suur trummikomplekt koos teiste instrumentidega, ootab muusikasõpru. Laeva alumisel tekil mängib alati meeldiv muusika, seal asuvad nukunurk ja miniköök, kus tüdrukud saavad proovile panna oma perenaise oskused.
Viimsi mängutoa südames asub suur mängukompleks Tropikana, mis on unikaalne ja ainulaadne omasuguste seas ja kuhu saab sõita laeva, elektriautode või kartidega. Lastel avaneb seal võimalus ronida ronimispuudel, sildadel, lasta liugu avatud ja suletud liumägedel ning osa võtta erinevatest spordivõistlustest. Tropikana mängumaal leiab igaüks endale sobiva tegevuse!
Kuid seiklused ei ole sellega veel lõppenud!

Pärast aktiivseid tegevusi võib suures pallibasseinis end mõnusat tunda, jätkata labürindi vallutamisega, ronida ronimisseinal või veeta lõbusat aega batuutidel hüpates.

Rõõmsate kohtumisteni Viimsi mängutoas!

Лазелка

Наша игровая комната уникальна своей большой и уникальной лазелкок лабиринтом, который доставит радость мальчикам и девочекам.

Уголок Принцесс

Для девочек имеется отдельный уголок, где можно поиграть в парикмахера и попробовать свои силы в качестве визажиста.

Уголок Питера Пэна

Мальчиков ждёт уголок Питер Пэн с батутами, горками, машинками и многим другим.

Контакты

MINILAND MÄNGUTUBA

Pärnamäe tee 4a

Tallinn 11914 Тел: 53502579

e-mail: info@miniland.ee

Мы Находимся Тут

Miniland © 2023. All rights reserved.