Võta Ühendust:

Telefon: (+372) 53502579Email: info@miniland.ee

Tallinnas

MÄNGUTUBA TALLINNAS 

Mängutuba Tallinnas – avas uksed 15.06.2016  täiesti uuena Lilleoru Keskuses, aadressil Pärnamäe tee 4a/Lilleoru tee 4, mis on viie erineva elurajooni ristumiskohas: Pirita, Viimsi, Lasnamäe, Maardu ja Muuga.

See on suureks eeliseks kõigile meie vanadele ja uutele külastajatele, et valida Tallinnas just meie mängutuba oma peopaigaks. Teie käsutuses on peaaegu 400m2 avar, suurte akendega, valgusrikkad ruumid.

Mängutuppa ootame 0-13 aasta vanuses lapsi, aga loomulikult leiavad ka lapsevanemad ja õed-vennad endale meelepärast tegevust. Eraldi asetsev söögituba mahutab suure hulga lapsi koos kõikide külalistega. Uskuge, ruumi end mugavalt tunda jagub kõigile!

mängutuba viimsis

Tallinna mängutoa mänguala

Tallinna mängutoa mänguala ahvatleb külalisi erinevate seiklustega!

Laev, mille alumisel tekil mängib alati meeldiv muusika, seal asuvad nukunurk ja miniköök, kus tüdrukud saavad proovile panna oma perenaise oskused.

Mängutoa südames asub suur mängukompleks Tropikana, mis on unikaalne ja ainulaadne omasuguste seas ja kuhu saab sõita laeva, elektriautode või kartidega. Lastel avaneb seal võimalus ronida ronimispuudel, sildadel, lasta liugu avatud ja suletud liumägedel ning osa võtta erinevatest spordivõistlustest. Tropikana mängumaal leiab igaüks endale sobiva tegevuse! Kuid seiklused ei ole sellega veel lõppenud!

Pärast aktiivseid tegevusi võib suures pallibasseinis end mõnusat tunda, jätkata labürindi vallutamisega, ronida ronimisseinal või veeta lõbusat aega batuutidel hüpates.

Rõõmsate kohtumisteni Tallinna mängutoas!

mängutuba viimsis mängutuba viimsis

Ronimislinnak

Meie mängutoa teeb eriliseks suur ja ainulaadne ronimislinnak (labürint), mis pakub avastamisrõõmu nii poistele kui tüdrukutele.

Printsessinurk

Tüdrukutele on eraldi tore printsessinurk, kus mängida juuksurit ja proovida kätt meigikunstnikuna.

Peeter Paani Nurk

Poisse ootab Peeter Paani nurk batuutide, liumägede, autode ja veel palju muu huvitavaga.

Mängutoa kontaktid

MÄNGUTUBA MINILAND

Pärnamäe tee 4a

Tallinn 11914 Tel: 53502579

Email: info@miniland.ee

Mängutoa asukoht

Miniland © 2023. All rights reserved.