Võta Ühendust:

Telefon: (+372) 53502579Email: info@miniland.ee

MINILAND Mängutuba pöörab uue lehekülje.

23. märts 2016

2312e301-3720-4c0a-bb9f-b55eb1ce5bb5

15.06.2016 algab MINILAND Mängutoal uus elu. Avame oma uksed juba uuel aadressil, Pärnamäe tee 4a/Lilleoru tee 4, Lilleoru Keskuses, mis asub 5 erineva elurajooni ristumiskohas- Pirita, Viimsi, Lasnamäe, Maardu ja Muuga. Usume, et oleme oma uue asukoha valikuga paljudele külastajatele kättesaadavamad. 
Uue mängutoa ruumid on suurte akendega valgusküllased ja palju, palju avaramad. Kui hetkel on meie kasutuses 138m2, siis peagi saame pakkuda juba 400m2 mänguruumi. Lisaks on meil eraldi avar söögituba, valmis mahutama suurt hulka lapsi ja nende vanemaid. Ruumi jätkub kõigile!
Uuendame ka meie mänguasjade kollektsiooni. Kindlasti saab lisa kõigi laste poolt armastatud trummikomplekt, mille paigutame laeva pardale, mis seilab salapärasele maale nimega Тropikana. Seda nime hakkab kandma mängutoa südames asuv ainulaadne mängukompleks. Tropikaanasse jõudmiseks võivad meie väikesed kangelased kasutada elektriautosid, karte või teha võidujooksu.

See on vaid väike osa, mida saate uues MINILAND Mängutoas näha. Me ei avalda kõiki meie plaane vaid ootame Teid lihtsalt külla!
MINILAND Mängutuba ootab Teie broneeringuid!
Kohtume MINILAND Mängutoas!

Ronimislinnak

Meie mängutoa teeb eriliseks suur ja ainulaadne ronimislinnak (labürint), mis pakub avastamisrõõmu nii poistele kui tüdrukutele.

Printsessinurk

Tüdrukutele on eraldi tore printsessinurk, kus mängida juuksurit ja proovida kätt meigikunstnikuna.

Peeter Paani Nurk

Poisse ootab Peeter Paani nurk batuutide, liumägede, autode ja veel palju muu huvitavaga.

Mängutoa kontaktid

MÄNGUTUBA MINILAND

Pärnamäe tee 4a

Tallinn 11914 Tel: 53502579

Email: info@miniland.ee

Mängutoa asukoht

Miniland © 2023. All rights reserved.