Võta Ühendust:

Telefon: (+372) 53502579Email: info@miniland.ee

Kuhu minna koos lastega

7. aug 2013

Laupäeval, 10. augustil algusega kell 11.00 toimub Stroomi rannas juba traditsiooniks saanud Pere- ja Tervisepäev, mille eesmärgiks on juhtida linnarahva tähelepanu elustiilile ning tõsta inimeste teadlikkust toitumisest ja liikumisest.

 
Juba kahel korral peetud Tervisepäevad on varasemalt toimunud Salme Kultuurikeskuses ning osutunud väga populaarseteks. Seekordne Pere- ja Tervisepäev leiab aset Stroomi rannaalal.
 
Lisaks õige toitumise ning elustiili propageerimisele toimuvad erinevad tervisemõõtmised: veresuhkru, vererõhu, kehakoostise ja kolesterooli mõõtmine. Samuti saab testida kopsufunktsiooni ning toimub ka HIV-kiirtestimine. Kohal on vaktsiinibuss ja palju muud tervisega seonduvat.
 
Päeva sisustamiseks on avatud suur laadaala, kus saab meelepäraseid oste sooritada sularahas. Lastega pered saavad aega sisustada tavapärasel lastealal, kus on batuudid ning toimuvad erinevad mängud auhindadele lõbusa klouni juhtimisel.
 
Loomulikult ei puudu ka mitmekülgne kontsertprogramm. Seekordse ürituse peaesinejaks on Marju Länik, kellele lisaks esinevad mitmed teised laulu- ja tantsukollektiivid.
 
Põhja-Tallinna vanem Karin Tammemägi kostitab külalisi maitsvate ja tervislike pannkookidega.
 
 

Ronimislinnak

Meie mängutoa teeb eriliseks suur ja ainulaadne ronimislinnak (labürint), mis pakub avastamisrõõmu nii poistele kui tüdrukutele.

Printsessinurk

Tüdrukutele on eraldi tore printsessinurk, kus mängida juuksurit ja proovida kätt meigikunstnikuna.

Peeter Paani Nurk

Poisse ootab Peeter Paani nurk batuutide, liumägede, autode ja veel palju muu huvitavaga.

Mängutoa kontaktid

MÄNGUTUBA MINILAND

Pärnamäe tee 4a

Tallinn 11914 Tel: 53502579

Email: info@miniland.ee

Mängutoa asukoht

Miniland © 2023. All rights reserved.